2014 - průběžné výsledky

Aktualizováno 15.1.2015

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

16,9

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Radotín

3. / 10.

1,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec n/L

2. / 15.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

9. / 11.

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

7. / 11.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Drahelice

3. / 11.

1,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Hořice

3. / 3.

2,6

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Libeň

12. / 15.

1

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

IPO3

VS na MČR

20. / 31.

9

15

Yukko Majorův háj

IPO3

CACIT Dobříš

15. / 53.

6

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

10

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závody Braník

9. / 13.

1

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závod Příbram

5. / 11.

1

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

David Libor

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Radotín

5. / 10.

1

7,3

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

5. / 11.

1

Aina Ziko Ambrasion

ZVV1

Závody Kostelec nad O.

1. / 7.

4,3

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Drahelice

8. / 11.

1

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

5

Alka od Plátěné hory

ZZO

Závody Braník

7. / 13.

1

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

4

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

Milena Zelená

Army de Alphaville Bohemia

BH

Zkoušky LVT Lukášov

Obstál

2

2

Daniela Zemánková

Alexis Red Amulet

ZZO

Závod Braník

8. / 13.

1

1

Jiří Pokorný

Kendy Jihland

ZZO

Závod Braník

10. /13.

1

1






Aktualizováno 12.1.2015

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

IPO3

VS na MČR

20. / 31.

9

15

Yukko Majorův háj

IPO3

CACIT Dobříš

15. / 53.

6

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

10

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závody Braník

9. / 13.

1

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závod Příbram

5. / 11.

1

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

5

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

5

Alka od Plátěné hory

ZZO

Závody Braník

7. / 13.

1

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

4

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

Milena Zelená

Army de Alphaville Bohemia

BH

Zkoušky LVT Lukášov

Obstál

2

2

Daniela Zemánková

Alexis Red Amulet

ZZO

Závod Braník

8. / 13.

1

1

Jiří Pokorný

Kendy Jihland

ZZO

Závod Braník

10. /13.

1

1






Aktualizováno 7.1.2015

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

10

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závody Braník

9. / 13.

1

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závod Příbram

5. / 11.

1

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

5

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

5

Alka od Plátěné hory

ZZO

Závody Braník

7. / 13.

1

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

4

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

Milena Zelená

Army de Alphaville Bohemia

BH

Zkoušky LVT Lukášov

Obstál

2

2

Daniela Zemánková

Alexis Red Amulet

ZZO

Závod Braník

8. / 13.

1

1

Jiří Pokorný

Kendy Jihland

ZZO

Závod Braník

10. /13.

1

1





Aktualizováno 19.12.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

10

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závody Braník

9. / 13.

1

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Závod Příbram

5. / 11.

1

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

5

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

5

Alka od Plátěné hory

ZZO

Závody Braník

7. / 13.

1

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

4

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

Daniela Zemánková

Alexis Red Amulet

ZZO

Závod Braník

8. / 13.

1

1

Jiří Pokorný

Kendy Jihland

ZZO

Závod Braník

10. /13.

1

1





Aktualizováno 24.11.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

8

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

Fantasie z Julinčina údolí

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

5

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

4

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZOP

Zkoušky Braník

VD

2

4

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

 

 

 

 

 

 

 






Aktualizováno 17.11.2014


Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

Ladislav Žižka

Fantasie z Julinčina údolí

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

6

Fantasie z Julinčina údolí

BH

Zkoušky Braník

Obstál

2

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

5

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr2

Zkoušky Braník

U

3

Vlasta Márová

Alka od Plátěné hory

ZZO

Zkoušky Braník

PV

4

4

Milena Zelená

Nela z Agátové cesty

ZZO

Zkoušky Braník

P

2

2

 

 

 

 

 

 

 




Aktualizováno 8.11.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

9

Dawson z Julinčina údolí

FPR3

Zkoušky Volenice

U

4

Dawson z Julinčina údolí

FPR2

Zkoušky Braník

U

3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

6

Keno Šlovický vrch

BH

Závod Radotín

6. /10.

1

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

2

 

 

 

 

 

 

 



Aktualizováno 5.10.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr3

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

5

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

2

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

2

 

 

 

 

 

 

 


Aktualizováno 3.5.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

FPr2

Zkoušky Braník

D

5

5

David Libor

Buck ze Strakatého kožíšku

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

2

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

UPr1

Zkoušky Braník

U

2

2