2013 - výsledky

Výsledky - NEJLEPŠÍ PSOVOD ROKU 2013

 

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

1

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

5. / 8.

2

24,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Závody Rakovník

15. / 25.

4

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Jaroměř

3. /8.

3

2

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

21,05

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Lažany

2. / 5.

12

Keno Šlovický vrch

ZVV1

Závod Letňany

6. / 9.

1,3

3

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

IPO3

Zkouška Braník

VD

10

16

Yukko Majorův háj

FPr3

Zkouška Lukášov

D

6

4

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr2

Zkoušky Lukášov

VD

7

7

5

Ing. Daniela Zemánková

Alexis Red Rivulet

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

4

Alexis Red Rivulet

ZZO

Závod Braník

6. /

2

6

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Kobylisy

6. / 9.

1,3

3,6

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Letňany

3. / 9.

2,3

7

Jana Pustinová

Messine Felicity Cheer

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

2

8

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5









Aktualizace - 4.1.2014

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

5. / 8.

2

24,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Závody Rakovník

15. / 25.

4

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Jaroměř

3. /8.

3

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

21,05

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Lažany

2. / 5.

12

Keno Šlovický vrch

ZVV1

Závod Letňany

6. / 9.

1,3

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

IPO3

Zkouška Braník

VD

10

16

Yukko Majorův háj

FPr3

Zkouška Lukášov

D

6

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr2

Zkoušky Lukášov

VD

7

7

Ing. Daniela Zemánková

Alexis Red Rivulet

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

4

Alexis Red Rivulet

ZZO

Závod Braník

6. /

2

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Kobylisy

6. / 9.

1,3

3,6

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Letňany

3. / 9.

2,3

Jana Pustinová

Messine Felicity Cheer

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

2

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5







Aktualizace 15.12.2013


Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

5. / 8.

2

24,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Závody Rakovník

15. / 25.

4

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Jaroměř

3. /8.

3

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

21,05

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Lažany

2. / 5.

12

Keno Šlovický vrch

ZVV1

Závod Letňany

6. / 9.

1,3

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr2

Zkoušky Lukášov

VD

7

7

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Kobylisy

6. / 9.

1,3

3,6

Dawson z Jůlinčina údolí

ZVV1

Závod Letňany

3. / 9.

2,3

Ing. Daniela Zemánková

Alexis Red Rivulet

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

2

Jana Pustinová

Messine Felicity Cheer

BH

Zkoušky Braník

Obst.

2

2

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5



Aktualizace 24.11.2013

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

5. / 8.

2

24,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Závody Rakovník

15. / 25.

4

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Jaroměř

3. /8.

3

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

19,75

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Lažany

2. / 5.

12

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje husitů

SPr2

Zkoušky Lukášov

VD

7

7

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5




Aktualizace 18.11.2013

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčana

5. / 8.

2

24,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Závody Rakovník

15. / 25.

4

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Jaroměř

3. /8.

3

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

19,75

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Katany

2. / 5.

12

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5










Aktualizace 26.10.2013


Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/známka

počet bodů

celkem bodů

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

ZPS1

Zkoušky Kolín

U

5

19,75

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Radotín

3. / 13.

1,25

Keno Šlovický vrch

ZZO

Závody Bohnice

2. / 5.

1,5

Keno Šlovický vrch

FPr3

Mistrovství republiky Defurovy Katany

2. / 5.

12

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

5. / 8.

2

17,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Týnec nad Labem

2. / 18.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závody Nový Bydžov

6. / 12

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Aš

5. / 8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závody Hradec Králové

3. / 8.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZPS1

Zkouška Slaný

D

7

Libor David

Aina Ziko Ambrasion

ZZO

Závody Aš

3. / 8.

1,5

1,5