2012 - výsledky


Gratulujeme :-)


Hana M. - první a druhé místoLibor David - 4 místoKatka Čiháková


Kompletní galerii předávání cen nejlepšího psovoda najdete ZDE.



Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/ známka

počet bodů

celkem bodů

1

Hana Müllerová

Sorbon Jit-Mir

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

34

Sorbon Jit-Mir

FPr3

Zkouška LVT Lukášov

D

6

Sorbon Jit-Mir

FPr3

Závod Liberec

3./14.

5

Sorbon Jit-Mir

IPO3

Zkoušky Braník

D

8

Sorbon Jit-Mir

ZPS1

Zkoušky Braník

VD

9

Sorbon Jit-Mir

SPr1

Zkoušky Braník

D

4

2

Hana Müllerová

Odry Jit-Mir

ZPS1

Zkouška Braník

D

7

30

Odry Jit-Mir

FPr1

Zkouška LVT Lukášov

D

4

Odry Jit-Mir

FPr3

Závod Liberec

5./14.

4

Odry Jit-Mir

FPr1

Zkouška LVT Braník

VD

6

Odry Jit-Mir

FPr2

Zkouška LVT Braník

V

9

3

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

FPr 2

Zkouška Nadějkov

VD

7

24

Yukko Majorův háj

IPO1

Zkouška LVT Lukášov

VD

8

Yukko Majorův háj

IPO2

Zkouška Nadějkov

VD

9

4

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Volenice

4./9.

1

22,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závody Říčany

3./7

2,5

Buck ze Strakatého kožíšku

BH

Zkouška Jičín

O/VD

2

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závod Prachatice

3./.11

1,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZVV1

Závod Choceň

5./11

1,3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závod Turnov

4./9.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Závod Doksy

10./10.

2

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr1

Závod Rakovník

3./10.

3

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr3

Zkouška Duchcov

VD

8

5

Libor David

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Závody Volenice

9./9.

1

10

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Závody Radotín

6./13.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Zkouška Chrustenice

P

2

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Závod Aš

9./15.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Závod Újezd nad lesy

8./18.

2

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Závod Choceň

15./24.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

BH

Zkouška Brandýs nad Labem

Obstál

2

6

Ilona Kraibichová

Fiffi Majorův háj

ZZO

Zkouška Braník

PV

4

9

Fiffi Majorův háj

ZZO

Závod Slaný

5./7.

2

Fiffi Majorův háj

ZZO

Závod Lety

3./4.

3

7

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje Husitů

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

8

Endy z Kraje Husitů

SPr1

Zkouška LVT Lukášov

VD

6

8

Helena Elblová

Tarr Majorův háj

SPr1

Zkouška LVT Lukášov

V

8

8

9

Šimon Toman

Kira bez PP

BH

Zkouška LVT Lukášov

Obstál

2

6

Kira bez PP

ZZO

Zkouška Braník

PV

4

10

Jitka Pešková

Lucrezia Felicity Cheer

ZZO

Zkouška Braník

PV

4

6

Lucrezia Felicity Cheer

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

11

Johana Lacinová

Sirius z Kolačova ranče

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

6

Sirius z Kolačova ranče

SPr1

Zkouška Braník

D

4

12

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

FPr 1

Zkouška Braník

VD

6

6

13

Ilona Kraibichová

Ofinka

ZZO

Závod Slaný

3./7.

3

3

14

Jana Pustinová

Messine Felicity Cheer

ZZO

Zkouška Braník

P

2

2

15

Miroslava Fibichová

Xapa Gymor

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

2

16

Jiřina Kotěšovská

Keno Šlovický vrch

BH

Zkouška Braník

Obstál

2

2

17

Lucie Motejzíková

Aladin Bohemia Anjuli

ZZO

Zkouška Braník

P

2

2

18

Lucie Kuncová

Rozárka bez PP

BH

Zkouška LVT Lukášov

Obstál

2

2