2011 - výsledky

Vyhlášení soutěže psovod roku 2011 proběhne v sobotu 17.3.2012 ve 14:00 hod na cvičišti ZKO Braník




Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/ známka

počet bodů

celkem bodů

1.

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje Husitů

IPO-V

závod Radotín

1./5.

5

51

Endy z Kraje Husitů

ZVV1

zkoušky Braník

D

6

Endy z Kraje Husitů

IPO2

zkoušky Braník

D

7

Endy z Kraje Husitů

IPO3

zkoušky LVT Lukášov

D

8

Endy z Kraje Husitů

FPr2

zkoušky Braník

V

9

Endy z Kraje Husitů

ZVV1

zkoušky Braník

VD

8

Endy z Kraje Husitů

ZVV1

závod Ořech

2./5.

4

Endy z Kraje Husitů

ZVV1

závod Jinonice

2./15

4

2.

Hana Müllerová

Sorbon Jit-Mir

IPO1

zkoušky Braník

D

6

39

Sorbon Jit-Mir

FPr1

zkoušky LVT Lukášov

VD

6

Sorbon Jit-Mir

IPO2

zkoušky Braník

D

7

Sorbon Jit-Mir

ZVV1

zkoušky Braník

D

6

Sorbon Jit-Mir

ZVV1

závod Ořech

3./5.

3

Sorbon Jit-Mir

FPr2

zkoušky Braník

V

9

Sorbon Jit-Mir

ZVV1

závod Jinonice

 

2

3.

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Říčany

3./6.

2

31

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Kladno

7./9.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

Nové Strašecí

5./8.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

Nové Strašecí

6./8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Aš

7./10.

0,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Nový Bydžov

5./13.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Nový Bydžov

10./13.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Újezd nad Lesy

6./12

0,5

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Újezd nad Lesy

10./12

0,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Turnov

3. / 15.

1,5

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZOP

Zkouška Stará Paka

V

3

Buck ze Strakatého kožíšku

FPr2

Zkouška LVT Lukášov

U

3

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Divišov

5./8.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Divišov

6./8.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Rakovník

4./20.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Rakovník

18./20.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Roudnice nad Labem

8./15.

0,5

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Roudnice nad Labem

2./15.

2,5

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Pyšely

6./11.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Letňany

9./17.

1

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Letňany

11./17.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Doksy

2./5.

3

Aina Ziko Ambrasion (HHK)

ZZO

závod Doksy

5./5.

1

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Jinonice

 

1

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

ZVV1

závod Radotín

1./5.

5

22,5

Dawson z Julinčina údolí

ZVV1

závod Březnice

6./12.

4

Dawson z Julinčina údolí

ZVV1

zkouška Nadějkov

D

6

Dawson z Julinčina údolí

ZVV1

závod Liberec/Pavlovice

10./.10

2

Keno Šlovický vrch

ZZO

závod Radotín

20./21.

0,5

Keno Šlovický vrch

ZZO

zkoušky Braník

P

2

Keno Šlovický vrch

ZPU1

zkoušky Kolín-Borky

VD

3

Helena Elblová

Tarr Majorův háj

ZZO

zkoušky Chrustenice

PV

4

20

Tarr Majorův háj

BH

zkoušky LVT Lukášov

Obstál

2

Tarr Majorův háj

ZM

závod Liberec/Pavlovice

7./11.

2

Tarr Majorův háj

ZM

závod Slaný

5./6.

2

Tarr Majorův háj

ZM

zkoušky Braník

D

5

Tarr Majorův háj

ZM

závod Jinonice

1./10

5

Jana Vopěnková

Yukko Majorův háj

BH

zkoušky Chrustenice

Obstál

2

8

Yukko Majorův háj

FPr1

zkoušky Chrustenice

VD

6

Barbora Pavlovská

Nero Bastien Nepean River

ZZO

zkoušky Braník

PV

4

4

Míla Fibichová

Xapa Gymor

ZZO

zkoušky Braník

PV

4

4

Jiřina Pospíšilová

Poli dobrý psík

ZOP

zkoušky Ohrobec

V

3

3

Dana Šilhavá

Beatrice Atison

IPO-V

závod Radotín

4./5.

2

2

Lucie Kuncová

Rozárka bez PP

ZZO

zkoušky Braník

P

2

2

Ilona Jelínková

Arwen Primayrra

ZZO

zkoušky Braník

P

2

2