2010 - výsledky

KONEČNÉ VÝSLEDKY :



 

Psovod

pes

druh a stupeň

akce

umístění/ známka

počet bodů

celkem bodů

1.

Lenka Lebedová

Pirra Majorův háj

ZM

zkoušky Braník

VD

7

31

FPr 1

zkoušky Nadějkov

V

8

IPO-V

Zkoušky LVT Lukášov

VD

7

FPr 2

zkoušky Braník

V

9

2.

Libor David

Buck ze Strakatého kožíšku

ZZO

závod Tábor

13./14.

0,5

26

ZZO

závod Pyšely

5./5.

1

ZZO

závod Radotín

7./11.

0,5

ZZO

závod Kolín

3./4.

2

ZZO

závod Vodňany

15./18.

1

ZZO

závod Aš

5./5.

1

ZZO

závod Nový Bydžov

7./19.

1

ZZO

Zkoušky Turnov

PV

4

ZZO

závod Broumov

3./19.

1,5

ZOP

Zkouška Lomnice/Popelkou

V

3

ZZO

závod Turnov

11./14.

0,5

ZPU1

Zkoušky Jesení

U

2

FPr 1

Zkoušky Turnov

D

4

ZZO

závod Pyšely

9./15.

1

ZZO

závod Kolín

3./5.

1,5

ZZO

Závod Doksy

5./7.

1

ZZO

závod Libeň

14./24.

0,5

3.

Jiřina Kotěšovská

Dawson z Julinčina údolí

ZPU 1

zkoušky Braník

V

4

23

Dawson z Julinčina údolí

ZPU 2

LVT

U

4

Keno Šlovický vrch

ZOP

LVT

VD

2

Dawson z Julinčina údolí

SchH 1

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

Dawson z Julinčina údolí

ZM

zkoušky Braník

D

5

Keno Šlovický vrch

FPr 1

zkoušky Braník

U

2

4.

Jana Vopěnková

Hardy Bohemia Atomica

IPO3

VS na MR Krchleby 2010

31./44.

6

20

Hardy Bohemia Atomica

IPO3

VS na MR Třebíč 2009

29./32.

6

Hardy Bohemia Atomica

IPO3

zkoušky Uhříněves

D

8

5.

Ilona Kraibichová

Ophrysia Bohemia Cardinal

ZOP

zkoušky Braník

V

3

11

Ophrysia Bohemia Cardinal

ZZO

zkoušky Braník

PV

4

Ophrysia Bohemia Cardinal

BH

zkoušky Braník

OV

4

6.

Kateřina Čiháková

Endy z Kraje Husitů

IPO1

zkoušky Braník

D

6

10

Endy z Kraje Husitů

FPr 1

zkoušky Braník

D

4

7.

Hana Trpišovská

Sorbon Jit-Mir

ZVV1

zkoušky Braník

VD

8

8

8.

Hana Antušková

Justin vom Kaltenborner Wäldchen

ZOP

zkoušky Braník

V

3

7

Justin vom Kaltenborner Wäldchen

BH

zkoušky Braník

O

2

Justin vom Kaltenborner Wäldchen

ZZO

zkoušky

P

2

Lucie Kuncová

Rozárka

ZOP

zkoušky Braník

D

1

7

Rozárka

ZVV1

Justizův Memoriál

5./6.

2

Rozárka

nej. obrana

2

Enya Bohemia Atomica

ZZO

zkoušky Braník

P

2

9.

Klára Semrádová

Charm Majorův háj

IPO 3

zkoušky Braník

U

6

6

Helena Simandlová

Bessy Bosim

IPO 1

Zkoušky LVT Lukášov

D

6

6

10.

Renata Slabochová

Rita ze Šárovce

ZZO

zkoušky Braník

P

2

4

Rita ze Šárovce

ZOP

zkoušky Braník

VD

2

11.

Vendula Šubrtová

Hekla Anrebri

ZZO

zkoušky Braník

PV

4

4

12.

Dana Šilhavá

Beatrice Atison

IPO-V

zkoušky Braník

U

3

3

Růžena Dušková

Endži z Dybohůrky

ZOP

zkoušky Braník

V

3

3

Tereza Procházková

Gasper Chip Lenfir

ZOP

zkoušky Braník

V

3

3

13.

Barbora Pavlovská

Derry z Brdské smečky

ZOP

zkoušky Braník

VD

2

2

Jaroslava Musilová

Arnold z Lipenského lesa

ZZO

zkoušky Braník

P

2

2